Mitzura Domnica Arghezi Mitzura Domnica Arghezi
Întrebări și interpelări
Întrebări
Interpelări
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Proceduri parlamentare > Întrebări și interpelări > 2249A/28-09-2004

Cum vedeți soluționată definitiv problema staționării neregulamentare de pe Calea Dorobanți și din zona Statuii Lahovari?

Informații privind interpelarea
Nr.înregistrare: 2249A
Data înregistrarii: 28-09-2004
Data prezentării: 29-09-2004
Data comunicării: 29-09-2004
Mod adresare: în scris
Adresant: Mitzura Domnica Arghezi - deputat PRM
Destinatar: Ministerul Afacerilor Interne
în atenția: domnului Marian-Florian Săniuță - Ministru de Stat
Textul intervenției:
fișier PDF
Răspuns solicitat: în scris
Informații privind răspunsul
Nr.înregistrare: 17145
Data înregistrării: 21-10-2004
Răspuns primit: în scris
Răspuns primit de la: Ministerul Afacerilor Interne
comunicat de: domnul Marian-Florian Săniuță - Ministru de Stat
Textul răspunsului:
fișier PDF
Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 17 august 2022, 13:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro