BACĂU
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-2020 > Camera Deputaților > Circumscriptii electorale > BACĂU Versiunea pentru printare
Legislatura 2016-2020
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Dunava Costel Neculai PSD
2. Floroiu Ionel PSD
3. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
4. Lungu Tudorița PNL
5. Palăr Ionel PNL
6. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
până în 20.10.2020
USR
înlocuit de
Cernat Silviu-Nicolaie
din 27.10.2020 - până în dec. 2020
 USR  
7. Șotcan Theodora PSD
8. Șova Lucian PSD
9. Vlase Petru Gabriel
până în 5.07.2018
PSD
înlocuita de
Hărătău Elena
din 9.07.2018
 PSD    Fără adez.
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 21 ianuarie 2021, 0:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro