Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Cultură Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Bulai Iulian USR PLUS  
2. Vicepreședinți Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati  
3.   Vulpescu Ioan PSD  
4. Membri Badea Iulian-Alexandru PSD  
5.   Buican Cristian PNL 01.02.2021
6.   Cîtea Vasile PSD 24.03.2021
7.   Gheorghiu Bogdan PNL  
8.   Kelemen Hunor UDMR  
9.   Pop Darius AUR 01.02.2021
10.   Știrbu Gigel-Sorinel PNL  
11.   Teniță Dragoș-Cătălin USR PLUS  
12.   Tușa Adriana Diana PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Gheorghiu Bogdan PNL 02.02.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Florea Oana-Consuela PSD 24.02.2021

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 12 aprilie 2021, 16:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro