Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Administrație Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Cârlan Dan PD-L  
2. Vicepreședinți Dina Carol
vicepreședinte din 12 feb. 2008
PRM 06.12.2008
3. Secretari Bobeș Marin
secretar din 8 sep. 2008
PSD  
4. Membri Fekete Szabó Andras Levente UDMR  
5.   Marinescu Marius PC 08.10.2007
6.   Mohaci Mihai PSD 30.06.2008
7.   Oprea Mario-Ovidiu PNL 17.02.2005
8.   Panțuru Tudor PD-L 04.02.2008
9.   Rotaru Ion PSD 30.06.2008
10.   Stan Petru neafiliat 04.09.2007
11.   Stoica Ilie PNL 08.02.2007

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Popa Aron Ioan PNL   17.02.2005
2. Vicepreședinți Stan Petru neafiliat 04.09.2007 12.02.2008
3.   Vedinaș Verginia PRM   04.09.2007
4. Secretari Simionescu Aurel Gabriel PSD   23.06.2008

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ciornei Silvia PC 04.06.2007 08.10.2007
2. Cozmâncă Octav PSD   18.04.2005
3. Dumitru Constantin PD-L 08.02.2007 10.09.2007
4. Filipescu Teodor PSD   04.02.2008
5. Funar Gheorghe PRM   06.12.2008
6. Gheorghe Constantin PD-L   03.10.2005
7. Neagoe Otilian PSD 18.04.2005 30.06.2008
8. Popa Aron Ioan PNL   17.02.2005
9. Prodan Tiberiu Aurelian PNL   08.02.2007
10. Simionescu Aurel Gabriel PSD   23.06.2008
11. Stoica Ilie PNL 03.10.2005 04.06.2007
12. Vedinaș Verginia PRM   04.09.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 22 octombrie 2019, 1:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro