Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Administrație Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Marius Gerard Necula Necula Marius Gerard PD-L  
2. Vicepreședinți Romeo Florin Nicoară Nicoară Romeo Florin PNL  
3. Secretari Trifon Belacurencu Belacurencu Trifon PSD  
4. Membri Gheorghe Pavel Bălan Bălan Gheorghe Pavel PSD  
5.   Constantin Sever Cibu Cibu Constantin Sever Prog. 02.03.2011
6.   Petru Filip Filip Petru PSD  
7.   Tiberiu Günthner Günthner Tiberiu UDMR  
8.   Sorin Constantin Lazăr Lazăr Sorin Constantin PSD  
9.   Tiberiu Aurelian Prodan Prodan Tiberiu Aurelian PNL  
10.   Dumitru Florian Staicu Staicu Dumitru Florian PD-L  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ion Bara Bara Ion PD-L   26.10.2009
2. Constantin Sever Cibu Cibu Constantin Sever Prog.   01.09.2010
3. Gheorghe David David Gheorghe PD-L 28.10.2009 02.03.2011
4. Emilian Valentin Frâncu Frâncu Emilian Valentin PNL 01.09.2010 29.06.2012
5. Orest Onofrei Onofrei Orest PD-L 26.10.2009 28.10.2009

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 3 decembrie 2021, 5:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro