Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Juridică Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Toni Greblă Greblă Toni PSD  
2. Vicepreședinți Iulian Urban Urban Iulian PD-L  
3. Secretari Florin Mircea Andrei Andrei Florin Mircea PD-L  
4. Membri Ioan Chelaru Chelaru Ioan PSD  
5.   Attila-Zoltán Cseke Cseke Attila-Zoltán UDMR 05.09.2011
6.   Ioan Ghișe Ghișe Ioan PNL  
7.   Augustin Daniel Humelnicu Humelnicu Augustin Daniel PD-L  
8.   Ion Rușeț Rușeț Ion PD-L  
9.   Dan Coman Șova Șova Dan Coman PSD  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Marian Cristinel Bîgiu Bîgiu Marian Cristinel PNL   23.06.2012
2. Attila-Zoltán Cseke Cseke Attila-Zoltán UDMR   10.02.2010
3. László Gyerkó Gyerkó László UDMR 10.02.2010 05.09.2011
4. Valer Marian Marian Valer PSD   23.02.2009
5. Adrian Țuțuianu Țuțuianu Adrian PSD 23.02.2009 29.06.2012

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 4 decembrie 2021, 22:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro