Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Turism Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
președinte din 15 dec. 2021
USR  
2. Vicepreședinți Bulai Oana-Gianina
vicepreședinte din 15 dec. 2021
PSD  
3.   Varga Glad-Aurel
vicepreședinte din 15 dec. 2021
PNL 15.12.2021
4. Secretari Mircea Florin
secretar din 15 dec. 2021
PSD  
5. Membri Alexe Florin-Alexandru PNL 15.12.2021
6.   Băltărețu Viorel USR  
7.   Burduja Sebastian-Ioan PNL 15.12.2021
8.   Hangan Pollyanna-Hanellore USR  
9.   Kelemen Attila UDMR  
10.   Longher Ghervazen Minoritati  
11.   Lungoci Dumitru-Lucian PSD  
12.   Miklós Zoltán UDMR  
13.   Năcuță Sorin PNL 15.12.2021
14.   Oteșanu Daniela PSD  
15.   Simion George-Nicolae AUR 21.12.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 27 ianuarie 2022, 19:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro