Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Mediu Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Stângă George-Cătălin PNL  
2. Vicepreședinți Dumitrache Ileana Cristina PSD  
3.   Farago Petru UDMR  
4.   Fechet Mircea PNL  
5. Secretari Bola Bogdan-Alexandru PNL  
6.   Terente Eugen USR PLUS  
7. Membri Banciu Ionuț-Sorin PNL  
8.   Buzoianu Diana-Anda USR PLUS  
9.   Cîtea Vasile PSD  
10.   Ghiță Daniel-Florin PSD  
11.   Giurgiu Adrian USR PLUS  
12.   Huțu Alexandra PSD 10.02.2021
13.   Ilișanu Claudiu-Augustin PSD  
14.   Ionescu George PNL  
15.   Lasca Mihai Ioan AUR 01.02.2021
16.   Molnar Ervin PNL  
17.   Șerban Gianina AUR 01.02.2021
18.   Varga Glad-Aurel PNL  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Hurduzeu Florin-Silviu PSD 24.02.2021
2. Munteanu Remus PSD 10.02.2021
3. Țachianu Marian PSD 10.02.2021

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 2 martie 2021, 16:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro