Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Tătaru Nelu PNL  
2. Vicepreședinți Buicu Corneliu-Florin PSD  
3.   Suciu Sebastian-Ilie
vicepreședinte din 9 feb. 2021
AUR 01.02.2021
4.   Wiener Adrian USR  
5. Secretari Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD  
6.   Balint Liviu-Ioan PNL  
7.   Stoica Diana USR  
8. Membri Barbu Costel PNL 03.03.2021
9.   Ciornei Radu Tudor USR  
10.   Dinu Cristina-Elena PSD  
11.   Feodor Silviu Minoritati  
12.   Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD  
13.   Holban Georgeta-Carmen PSD  
14.   Marșalic Jaro Norbert PNL  
15.   Mihalcea Remus-Gabriel PSD  
16.   Muncaciu Sorin-Titus AUR 01.02.2021
17.   Nassar Rodica PSD  
18.   Neaga Florian-Claudiu PSD 01.02.2021
19.   Pop Rareș Tudor USR  
20.   Rafila Alexandru PSD  
21.   Sărmaș Ioan-Sabin PNL 17.02.2021
22.   Ungureanu Emanuel-Dumitru USR  
23.   Vecerdi Cristina-Agnes PNL 17.03.2021
24.   Zakarias Zoltán UDMR  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Gheorghe Andrei Daniel PNL   03.03.2021
2. Orban Ludovic Neafiliați 24.02.2021 03.11.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 6 decembrie 2021, 6:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro