Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2012-2016 > Senatul > Grupuri > UNPR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Naționale pentru Progresul României (Grupul Progresist)

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Vochițoiu Haralambie
din 1 feb. 2016 - până în 28 iun. 2016
2. Vicelideri Isăilă Marius Ovidiu
până în 28 iun. 2016
3.   Mihăilescu Petru Șerban
până în 28 iun. 2016
4.   Popa Constantin
până în 28 iun. 2016
5.   Rogojan Mihai-Ciprian
până în 9 mai 2016
6. Secretari Iovescu Ioan
până în 28 iun. 2016

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumeMembru dinMembru pâna
1. Agrigoroaiei Ionel 26 apr. 2016
2. Bujor Dumitru Marcel 28 iun. 2016
3. Bumbu Octavian-Liviu 25 apr. 2016
4. Burlea Marin 28 iun. 2016
5. Cristache Iulian 28 iun. 2016
6. Grapă Sebastian 28 iun. 2016
7. Iliescu Lucian 28 iun. 2016
8. Iovescu Ioan 28 iun. 2016
9. Isăilă Marius Ovidiu 28 iun. 2016
10. Jipa Florina Ruxandra 9 mai 2016
11. Mihai Neagu 28 iun. 2016
12. Mihăilescu Petru Șerban 28 iun. 2016
13. Năstase Ilie 28 iun. 2016
14. Oprea Gabriel 28 iun. 2016
15. Păunescu Teiu 26 apr. 2016
16. Popa Constantin 28 iun. 2016
17. Purec Ion Simeon 28 iun. 2016
18. Rogojan Mihai-Ciprian 9 mai 2016
19. Toma Ion 28 iun. 2016
20. Vasiliev Marian 28 iun. 2016
21. Vochițoiu Haralambie 28 iun. 2016

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 22 noiembrie 2019, 9:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro