Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.06.2015 > 12:07 Versiunea pentru printare
Miercuri, 17 iunie 2015, ora 12:07

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 208/2015 pentru completarea art.99 din Legea nr.188/1999 privind Statutul funcționarilor publici
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:109 47 35 2 5 7 9 4
- voturi pentru (DA):109 47 35 2 5 7 9 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Alexe Costel PNL DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Andea Petru PSD DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axente Ioan PSD DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Benga Ioan PSD DA
10. Bîrsășteanu Florică PSD DA
11. Calimente Mihăiță PNL DA
12. Calotă Florică Ică ALDE DA
13. Canacheu Costică PNL DA
14. Călin Ion PSD DA
15. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
16. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
17. Cernea Remus-Florinel - DA
18. Chebac Eugen PSD DA
19. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
20. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
21. Ciobanu Liliana - DA
22. Ciocan Dan PSD DA
23. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
24. Crăciunescu Grigore PNL DA
25. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
26. Cupă Ion ALDE DA
27. Deaconu Mihai ND DA
28. Delureanu Virgil PSD DA
29. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
30. Dima Toader PSD DA
31. Doboș Anton PNL DA
32. Dobre Victor Paul PNL DA
33. Dolha Mircea PNL DA
34. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
35. Dragomir Gheorghe PNL DA
36. Dragomir Maria - DA
37. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
38. Dumbrăvanu Paul - DA
39. Emacu Gheorghe PSD DA
40. Eparu Ion PSD DA
41. Erdei Dolóczki István UDMR DA
42. Fejér László-Ődőn UDMR DA
43. Frăticiu Gheorghe PSD DA
44. Galan Constantin ALDE DA
45. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
46. Gheorghe Florin PSD DA
47. Gheorghe Tinel PNL DA
48. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
49. Gudu Vasile PNL DA
50. Holban Titi PSD DA
51. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
52. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
53. Ibram Iusein Minoritati DA
54. Iordache Florin PSD DA
55. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
56. Itu Cornel PSD DA
57. Kerekes Károly UDMR DA
58. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
59. Marica Petru-Sorin PSD DA
60. Marin Gheorghe PSD DA
61. Marin Laura PSD DA
62. Marocico Ion Minoritati DA
63. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
64. Mihai Aurelian PNL DA
65. Mihăilă Ioan PSD DA
66. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
67. Mircovici Niculae Minoritati DA
68. Moisii Constantin PSD DA
69. Moldovan Ioan ALDE DA
70. Moldovan Iosif UDMR DA
71. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
72. Munteanu Ioan PSD DA
73. Neacșu Marian PSD DA
74. Negruț Cornelia ALDE DA
75. Niță Emil PSD DA
76. Nosa Iuliu PSD DA
77. Oajdea Daniel Vasile ND DA
78. Ochi Ion PSD DA
79. Orban Ludovic PNL DA
80. Pambuccian Varujan Minoritati DA
81. Paul Maria-Andreea PNL DA
82. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
83. Petric Octavian PSD DA
84. Popa Octavian-Marius PNL DA
85. Răducanu Ion PSD DA
86. Rădulescu Constantin PSD DA
87. Roman Cristian-Constantin PNL DA
88. Săpunaru Nini PNL DA
89. Scarlat George PNL DA
90. Secară Florin Mihail PNL DA
91. Sefer Cristian-George PSD DA
92. Simedru Dan Coriolan PNL DA
93. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
94. Solomon Adrian PSD DA
95. Stan Ioan PSD DA
96. Stănescu Alexandru PSD DA
97. Stroe Radu PSD DA
98. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
99. Șoptică Costel PNL DA
100. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
101. Teodorescu Cătălin-Florin PNL DA
102. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
103. Traicu Rodin PSD DA
104. Udriște Gheorghe PNL DA
105. Varga Lucia-Ana PNL DA
106. Vladu Iulian PNL DA
107. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
108. Zaharcu Neviser PSD DA
109. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 3 iunie 2020, 2:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro