Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.06.2015 > 10:13 Versiunea pentru printare
Miercuri, 24 iunie 2015, ora 10:13

Subiect vot: Introducerea pe ordinea de zi a: PLx 551/2014 la poziția 12, PLx 134/2012 la poziția 13, PLx 193/2014 la poziția 14
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:137 74 47 1 2 4 4 5
- voturi pentru (DA):133 73 45 1 2 4 4 4
- voturi împotrivă (NU):2 - 1 - - - - 1
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 1 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Avram Marian PSD -
3. Axente Ioan PSD DA
4. Babuș Radu PSD DA
5. Baltă Mihai PSD DA
6. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Berci Vasile PNL DA
9. Birchall Ana PSD DA
10. Bîrsășteanu Florică PSD DA
11. Bode Lucian Nicolae PNL DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
13. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
14. Boghicevici Claudia PNL DA
15. Bucur Constantin-Alin PSD DA
16. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
17. Buican Cristian PNL DA
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Calimente Mihăiță PNL -
20. Canacheu Costică PNL DA
21. Cernea Remus-Florinel - NU
22. Cherecheș Florica PNL DA
23. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
24. Cioată Cezar ALDE DA
25. Ciobanu Gheorghe PSD DA
26. Ciocan Dan PSD DA
27. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
28. Cocei Erland PNL DA
29. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
30. Costin Gheorghe PNL DA
31. Covaci Dorel PSD DA
32. Cristian Horia PNL DA
33. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
34. Dascălu Constantin PNL DA
35. Deaconu Mihai ND DA
36. Dima Toader PSD DA
37. Doboș Anton PNL DA
38. Dobre Mircea-Titus PSD DA
39. Dolha Mircea PNL DA
40. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
41. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
42. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
43. Dumbrăvanu Paul - DA
44. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
45. Emacu Gheorghe PSD DA
46. Enache Marian PSD DA
47. Eparu Ion PSD DA
48. Firczak Gheorghe Minoritati DA
49. Florea Daniel PSD DA
50. Fonta Nuțu PSD DA
51. Frăticiu Gheorghe PSD DA
52. Găină Mihăiță PSD DA
53. Geantă Florian Daniel PSD DA
54. Gheorghe Florin PSD DA
55. Gheorghe Tinel PNL DA
56. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
57. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
58. Grama Horia PSD DA
59. Grecea Maria PNL DA
60. Gudu Vasile PNL DA
61. Guran Virgil - DA
62. Harbuz Liviu PSD DA
63. Horga Vasile PNL DA
64. Hulea Ioan PSD DA
65. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
66. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
67. Iancu Iulian PSD DA
68. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
69. Ibram Iusein Minoritati DA
70. Ionescu Aurelian ALDE DA
71. Iordache Florin PSD DA
72. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
73. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
74. Itu Cornel PSD DA
75. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
76. Lubanovici Mircea PNL DA
77. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
78. Mihai Aurelian PNL DA
79. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
80. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
81. Mocioi Niculina PNL DA
82. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
83. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
84. Muntean Mircia PSD DA
85. Munteanu Ioan PSD DA
86. Neacșu Marian PSD DA
87. Necula Cosmin PSD DA
88. Negruț Clement - DA
89. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
90. Nichita Cristina PSD DA
91. Nicoară Romeo Florin PNL DA
92. Nicolae Alexandri PNL DA
93. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
94. Niculescu Dumitru PSD DA
95. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
96. Niță Emil PSD DA
97. Ochi Ion PSD DA
98. Orban Ludovic PNL DA
99. Pambuccian Varujan Minoritati DA
100. Pardău Dumitru PNL DA
101. Petric Octavian PSD DA
102. Pistru Eusebiu-Manea PNL DA
103. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
104. Pușcaș Iacob PSD DA
105. Răducanu Ion PSD DA
106. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
107. Rățoi Neculai PSD DA
108. Reuer Elena-Ramona PNL DA
109. Roman Gheorghe PSD DA
110. Săpunaru Nini PNL NU
111. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
112. Scarlat George PNL DA
113. Seres Dénes UDMR DA
114. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
115. Solomon Adrian PSD DA
116. Stan Ioan PSD DA
117. Stan Ion PSD DA
118. Stănescu Alexandru PSD DA
119. Stragea Sorin Constantin PSD DA
120. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
121. Șcheau Ion PNL DA
122. Șimon Gheorghe PSD DA
123. Șova Lucian PSD DA
124. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
125. Traicu Rodin PSD DA
126. Tudose Mihai PSD DA
127. Tușa Adriana Diana PNL DA
128. Udriște Gheorghe PNL DA
129. Uricec Eugen Constantin PSD DA
130. Varga Lucia-Ana PNL DA
131. Vladu Iulian PNL DA
132. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
133. Vreme Valerian PSD DA
134. Weber Mihai PSD DA
135. Zaharcu Neviser PSD DA
136. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
137. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 5 iunie 2020, 5:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro