Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.06.2015 > 10:15 Versiunea pentru printare
Miercuri, 24 iunie 2015, ora 10:15

Subiect vot: Introducerea pe ordinea de zi la poziția 15 a PLx 479/2015
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:162 89 51 1 4 6 6 5
- voturi pentru (DA):161 89 51 1 4 6 6 4
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - 1
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Avram Marian PSD DA
4. Axente Ioan PSD DA
5. Babuș Radu PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Berci Vasile PNL DA
10. Birchall Ana PSD DA
11. Bîrsășteanu Florică PSD DA
12. Bode Lucian Nicolae PNL DA
13. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
14. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
15. Boghicevici Claudia PNL DA
16. Bucur Constantin-Alin PSD DA
17. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
18. Buican Cristian PNL DA
19. Calimente Mihăiță PNL DA
20. Canacheu Costică PNL DA
21. Cernea Remus-Florinel - NU
22. Cherecheș Florica PNL DA
23. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
24. Cioată Cezar ALDE DA
25. Ciobanu Gheorghe PSD DA
26. Ciocan Dan PSD DA
27. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
28. Ciurariu Florin PNL DA
29. Cocei Erland PNL DA
30. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
31. Costin Gheorghe PNL DA
32. Covaci Dorel PSD DA
33. Cristea Aurelia PSD DA
34. Cristea Victor PSD DA
35. Cristian Horia PNL DA
36. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
37. Dascălu Constantin PNL DA
38. Deaconu Mihai ND DA
39. Delureanu Virgil PSD DA
40. Dima Toader PSD DA
41. Doboș Anton PNL DA
42. Dobre Mircea-Titus PSD DA
43. Dolha Mircea PNL DA
44. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
45. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
46. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
47. Dumbrăvanu Paul - DA
48. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
49. Emacu Gheorghe PSD DA
50. Enache Marian PSD DA
51. Eparu Ion PSD DA
52. Firczak Gheorghe Minoritati DA
53. Florea Daniel PSD DA
54. Fonta Nuțu PSD DA
55. Frăticiu Gheorghe PSD DA
56. Galan Constantin ALDE DA
57. Găină Mihăiță PSD DA
58. Geantă Florian Daniel PSD DA
59. Gheorghe Florin PSD DA
60. Gheorghe Tinel PNL DA
61. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
62. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
63. Grama Horia PSD DA
64. Grecea Maria PNL DA
65. Gudu Vasile PNL DA
66. Guran Virgil - DA
67. Harbuz Liviu PSD DA
68. Horga Vasile PNL DA
69. Hulea Ioan PSD DA
70. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
71. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
72. Iancu Iulian PSD DA
73. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
74. Ibram Iusein Minoritati DA
75. Intotero Natalia-Elena PSD DA
76. Ionescu Aurelian ALDE DA
77. Iordache Florin PSD DA
78. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
79. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
80. Itu Cornel PSD DA
81. Kerekes Károly UDMR DA
82. Kereskényi Gábor UDMR DA
83. Khraibani Camelia PSD DA
84. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
85. Lubanovici Mircea PNL DA
86. Lupu Mihai PNL DA
87. Marica Petru-Sorin PSD DA
88. Marin Gheorghe PSD DA
89. Marin Laura PSD DA
90. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
91. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
92. Mihai Aurelian PNL DA
93. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
94. Militaru Lucian PNL DA
95. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
96. Mocioi Niculina PNL DA
97. Moisii Constantin PSD DA
98. Moldovan Ioan ALDE DA
99. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
100. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
101. Muntean Mircia PSD DA
102. Munteanu Ioan PSD DA
103. Neacșu Marian PSD DA
104. Necula Cosmin PSD DA
105. Negruț Clement - DA
106. Nichita Cristina PSD DA
107. Nicoară Romeo Florin PNL DA
108. Nicolae Alexandri PNL DA
109. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
110. Niculescu Dumitru PSD DA
111. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
112. Nistor Laurențiu PSD DA
113. Ochi Ion PSD DA
114. Orban Ludovic PNL DA
115. Pambuccian Varujan Minoritati DA
116. Pană Adriana-Doina PSD DA
117. Pardău Dumitru PNL DA
118. Petric Octavian PSD DA
119. Pistru Eusebiu-Manea PNL DA
120. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
121. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
122. Pop Georgian PSD DA
123. Popeangă Vasile PSD DA
124. Pușcaș Iacob PSD DA
125. Răducanu Ion PSD DA
126. Rățoi Neculai PSD DA
127. Reuer Elena-Ramona PNL DA
128. Roman Cristian-Constantin PNL DA
129. Roman Gheorghe PSD DA
130. Roșca Lucreția PSD DA
131. Săpunaru Nini PNL DA
132. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
133. Scarlat George PNL DA
134. Seres Dénes UDMR DA
135. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
136. Solomon Adrian PSD DA
137. Stan Ioan PSD DA
138. Stan Ion PSD DA
139. Stănescu Alexandru PSD DA
140. Stragea Sorin Constantin PSD DA
141. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
142. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
143. Șcheau Ion PNL DA
144. Șimon Gheorghe PSD DA
145. Șova Lucian PSD DA
146. Ștefan Viorel PSD DA
147. Tămâian Ioan PNL DA
148. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
149. Traicu Rodin PSD DA
150. Tudorache Daniel PSD DA
151. Tudorie Violeta PSD DA
152. Tudose Mihai PSD DA
153. Tușa Adriana Diana PNL DA
154. Uricec Eugen Constantin PSD DA
155. Varga Lucia-Ana PNL DA
156. Vladu Iulian PNL DA
157. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
158. Weber Mihai PSD DA
159. Zaharcu Neviser PSD DA
160. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
161. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
162. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 29 mai 2020, 9:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro