Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.06.2015 > 11:07 Versiunea pentru printare
Miercuri, 24 iunie 2015, ora 11:07

Poziție pe
ordinea de zi:
2
Subiect vot: amr 7
PL 371/2015 privind Codul fiscal
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:186 98 65 1 5 8 5 4
- voturi pentru (DA):79 7 63 - 5 - - 4
- voturi împotrivă (NU):104 91 1 - - 7 5 -
- abțineri:1 - - - - 1 - -
- nu au votat:2 - 1 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD NU
2. Alexe Costel PNL DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Amet Varol Minoritati NU
5. Andea Petru PSD NU
6. Andronache Gabriel PNL DA
7. Avram Marian PSD DA
8. Axente Ioan PSD NU
9. Babuș Radu PSD NU
10. Baltă Mihai PSD NU
11. Bălan Ion PSD NU
12. Birchall Ana PSD NU
13. Bîrsășteanu Florică PSD NU
14. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
15. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
16. Bogdănici Camelia-Margareta PSD NU
17. Boghicevici Claudia PNL DA
18. Bucur Constantin-Alin PSD NU
19. Bucura-Oprescu Simona PSD NU
20. Buican Cristian PNL DA
21. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
22. Calimente Mihăiță PNL DA
23. Canacheu Costică PNL DA
24. Cernea Remus-Florinel - DA
25. Cherecheș Florica PNL DA
26. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
27. Chirvăsuță Laurențiu PSD NU
28. Ciocan Dan PSD NU
29. Ciofu Tamara-Dorina PSD NU
30. Ciolacu Ion-Marcel PSD NU
31. Ciurariu Florin PNL DA
32. Cocei Erland PNL DA
33. Costin Gheorghe PNL DA
34. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
35. Cristea Aurelia PSD NU
36. Cristea Victor PSD NU
37. Cristian Horia PNL DA
38. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
39. Daea Petre PSD NU
40. Dascălu Constantin PNL DA
41. Deaconu Mihai ND -
42. Delureanu Virgil PSD NU
43. Dima Toader PSD NU
44. Dîrzu Ioan PSD DA
45. Doboș Anton PNL DA
46. Dobre Mircea-Titus PSD NU
47. Dobrinescu Traian PNL DA
48. Dolha Mircea PNL DA
49. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
50. Dragomir Maria - DA
51. Dragomir Viorel Marian PSD NU
52. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
53. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
54. Dumitru Ovidiu-Ioan PNL DA
55. Enache Marian PSD NU
56. Eparu Ion PSD NU
57. Erdei Dolóczki István UDMR DA
58. Firczak Gheorghe Minoritati NU
59. Florea Daniel PSD NU
60. Frăticiu Gheorghe PSD NU
61. Găină Mihăiță PSD NU
62. Geantă Florian Daniel PSD NU
63. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
64. Gheorghe Tinel PNL DA
65. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati NU
66. Grama Horia PSD NU
67. Grecea Maria PNL DA
68. Gudu Vasile PNL DA
69. Guran Virgil - DA
70. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
71. Horga Vasile PNL DA
72. Iacoban Sorin-Avram PSD NU
73. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
74. Iancu Iulian PSD NU
75. Iane Daniel PNL DA
76. Iane Ovidiu-Cristian PSD NU
77. Ibram Iusein Minoritati NU
78. Intotero Natalia-Elena PSD NU
79. Ionescu Aurelian ALDE NU
80. Iordache Florin PSD NU
81. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
82. Itu Cornel PSD NU
83. Khraibani Camelia PSD NU
84. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
85. Lubanovici Mircea PNL DA
86. Lupu Mihai PNL DA
87. Manolescu Oana Minoritati NU
88. Marica Petru-Sorin PSD NU
89. Marin Gheorghe PSD NU
90. Marin Laura PSD NU
91. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
92. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD NU
93. Merka Adrian-Miroslav Minoritati NU
94. Mihai Aurelian PNL DA
95. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD NU
96. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
97. Mocioi Niculina PNL DA
98. Moisii Constantin PSD NU
99. Moldovan Ioan ALDE NU
100. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
101. Murgu Neagu PSD NU
102. Nassar Rodica PSD NU
103. Neacșu Marian PSD NU
104. Negruț Clement - DA
105. Nica Nicolae-Ciprian PSD NU
106. Nichita Cristina PSD NU
107. Nicoară Romeo Florin PNL DA
108. Nicolae Florian PSD DA
109. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
110. Niculae Aurel PSD NU
111. Niculescu Dumitru PSD NU
112. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD NU
113. Nistor Laurențiu PSD NU
114. Nistor Marioara PSD NU
115. Niță Constantin PSD NU
116. Niță Emil PSD NU
117. Nosa Iuliu PSD NU
118. Ochi Ion PSD NU
119. Oltean Ioan PNL DA
120. Orban Ludovic PNL DA
121. Palăr Ionel PNL DA
122. Paleologu Theodor PNL NU
123. Pambuccian Varujan Minoritati NU
124. Pană Adriana-Doina PSD NU
125. Pardău Dumitru PNL DA
126. Paul Maria-Andreea PNL DA
127. Petric Octavian PSD NU
128. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
129. Podașcă Gabriela-Maria PSD NU
130. Pop Georgian PSD NU
131. Popa Octavian-Marius PNL DA
132. Popescu Dumitru-Iulian PSD NU
133. Popoviciu Alin Augustin Florin PNL DA
134. Potor Călin PSD NU
135. Pușcaș Iacob PSD NU
136. Răducanu Ion PSD NU
137. Rădulescu Cătălin-Marian PSD NU
138. Reuer Elena-Ramona PNL DA
139. Roman Cristian-Constantin PNL DA
140. Roman Gheorghe PSD DA
141. Roman Ioan Sorin PSD NU
142. Roman Victor PSD NU
143. Roșca Lucreția PSD NU
144. Săpunaru Nini PNL DA
145. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD NU
146. Scarlat George PNL DA
147. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
148. Seres Dénes UDMR DA
149. Simedru Dan Coriolan PNL DA
150. Smarandache Miron Alexandru PSD NU
151. Stan Ioan PSD NU
152. Stan Ion PSD DA
153. Stativă Irinel Ioan PSD NU
154. Stănescu Alexandru PSD NU
155. Stragea Sorin Constantin PSD NU
156. Stroe Radu PSD NU
157. Sturzu Mihai-Răzvan PSD NU
158. Szabó Ödön UDMR DA
159. Șcheau Ion PNL DA
160. Șimon Gheorghe PSD NU
161. Ștefan Viorel PSD NU
162. Ștefănescu Elena Cătălina PSD NU
163. Taloș Gheorghe-Mirel ALDE NU
164. Tararache Mihai PNL DA
165. Tămâian Ioan PNL -
166. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE NU
167. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL DA
168. Tiuch Cătălin PSD NU
169. Toader Mircea-Nicu PNL DA
170. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE NU
171. Traicu Rodin PSD NU
172. Tudorie Violeta PSD NU
173. Tudose Mihai PSD NU
174. Turcan Raluca PNL DA
175. Udriște Gheorghe PNL DA
176. Uricec Eugen Constantin PSD NU
177. Varga Lucia-Ana PNL DA
178. Vladu Iulian PNL DA
179. Vlase Petru Gabriel PSD NU
180. Voicu Mădălin-Ștefan PSD NU
181. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
182. Weber Mihai PSD NU
183. Zaharcu Neviser PSD NU
184. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
185. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere
186. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 3 iunie 2020, 1:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro