Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.06.2015 > 14:33 Versiunea pentru printare
Marți, 30 iunie 2015, ora 14:33

Subiect vot: Dezbaterea punctelor 30 și 31 din ordinea de zi după punctul 4 din ordinea de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:136 68 49 4 6 5 - 4
- voturi pentru (DA):133 67 48 4 6 5 - 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:2 - 1 - - - - 1
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Avram Marian PSD DA
3. Babuș Radu PSD DA
4. Balan Ioan PNL DA
5. Baltă Mihai PSD DA
6. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Berci Vasile PNL DA
9. Birchall Ana PSD DA
10. Bîrsășteanu Florică PSD DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bode Lucian Nicolae PNL DA
13. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
14. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
15. Boghicevici Claudia PNL DA
16. Bucura-Oprescu Simona PSD -
17. Buican Cristian PNL DA
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Burlacu Ștefan ND DA
20. Calimente Mihăiță PNL DA
21. Canacheu Costică PNL Abținere
22. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Cernea Remus-Florinel - Abținere
25. Cherecheș Florica PNL DA
26. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
27. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
28. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
29. Ciuhodaru Tudor PSD DA
30. Ciurariu Florin PNL DA
31. Cocei Erland PNL DA
32. Costin Gheorghe PNL DA
33. Covaci Dorel PSD DA
34. Cristea Aurelia PSD DA
35. Cristea Victor PSD DA
36. Cristian Horia PNL DA
37. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
38. Cupșa Ioan PNL DA
39. Daea Petre PSD DA
40. Dalca Ștefan-Petru ND DA
41. Dascălu Constantin PNL DA
42. Delureanu Virgil PSD DA
43. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
44. Dima Toader PSD DA
45. Dîrzu Ioan PSD DA
46. Doboș Anton PNL DA
47. Dobre Mircea-Titus PSD DA
48. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
49. Dragomir Gheorghe PNL DA
50. Dragomir Maria - DA
51. Dragomir Viorel Marian PSD DA
52. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
53. Dumbrăvanu Paul - DA
54. Dumitru Ovidiu-Ioan PNL DA
55. Fejér László-Ődőn UDMR DA
56. Florea Daniel PSD DA
57. Frăticiu Gheorghe PSD DA
58. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
59. Găină Mihăiță PSD DA
60. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
61. Gheorghe Florin PSD DA
62. Gheorghe Tinel PNL DA
63. Grama Horia PSD DA
64. Grecea Maria PNL DA
65. Gudu Vasile PNL DA
66. Guran Virgil - DA
67. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
68. Harbuz Liviu PSD DA
69. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
70. Holban Titi PSD DA
71. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
72. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
73. Iancu Iulian PSD DA
74. Iane Daniel PNL DA
75. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
76. Ibram Iusein Minoritati DA
77. Itu Cornel PSD DA
78. Kerekes Károly UDMR DA
79. Khraibani Camelia PSD DA
80. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
81. Lupu Mihai PNL DA
82. Marica Petru-Sorin PSD DA
83. Marin Gheorghe PSD DA
84. Marin Laura PSD DA
85. Máté András-Levente UDMR DA
86. Melinte Ion PSD DA
87. Mihai Aurelian PNL DA
88. Mihăilă Ioan PSD DA
89. Mincă Liliana ND DA
90. Mîrza Gavril PSD DA
91. Mocioi Niculina PNL DA
92. Molnar Zsolt UDMR DA
93. Munteanu Ioan PSD DA
94. Neacșu Marian PSD DA
95. Nichita Cristina PSD DA
96. Nicolae Alexandri PNL DA
97. Nicolae Florian PSD DA
98. Niculescu Dumitru PSD DA
99. Nistor Laurențiu PSD DA
100. Niță Emil PSD DA
101. Nosa Iuliu PSD DA
102. Ochi Ion PSD DA
103. Palăr Ionel PNL DA
104. Paul Maria-Andreea PNL DA
105. Petric Octavian PSD DA
106. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
107. Popa Octavian-Marius PNL DA
108. Roman Cristian-Constantin PNL DA
109. Roman Gheorghe PNL DA
110. Roman Victor PSD DA
111. Rotaru Răzvan ND DA
112. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
113. Secară Florin Mihail PNL DA
114. Stănescu Alexandru PSD DA
115. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
116. Szabó Ödön UDMR DA
117. Șimon Gheorghe PSD DA
118. Șoptică Costel PNL DA
119. Șova Lucian PSD DA
120. Tararache Mihai PNL DA
121. Tămâian Ioan PNL DA
122. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
123. Teodorescu Ioan Viorel PSD DA
124. Traicu Rodin PSD DA
125. Tudorie Violeta PSD DA
126. Turcan Raluca PNL DA
127. Udriște Gheorghe PNL DA
128. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
129. Uricec Eugen Constantin PSD DA
130. Vainer Aurel Minoritati DA
131. Varga Lucia-Ana PNL DA
132. Weber Mihai PSD DA
133. Zaharcu Neviser PSD DA
134. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
135. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
136. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 29 mai 2020, 9:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro